//

“Перша Логістична Компанія” увійшла до складу УАК !

“Перша Логістична Компанія” увійшла до складу УАК !
версія для друку

Новим членом Української аграрної конфедерації стала “Перша Логістична Компанія” – транспортно-експедиційна компанія, що надає повний спектр послуг у сфері залізничних перевезень зернових, насипних, тарних вантажів та товарів, що вимагають особливого температурного режиму та інших видів вантажів.

Власний диспетчерський центр дозволяє цілодобово стежити за пересуванням рухомого складу з вантажем клієнта та координувати його рух.

Прямі договори з залізницями України (Одеська, Південно-Західна, Південна, Придніпровська, Львівська та Донецька) та ДП «Український транспортно-логістичний центр» дозволяють надавати оптимальні тарифні ставки.

Постійні представництва в Київській, Черкаській, Вінницькій, Чернігівській, Сумській, Миколаївській, Полтавській, Дніпропетровській, Кіровоградській, Хмельницькій та Рівненській областях забезпечують oперативне вирішення проблемних питань на місцях.

Прямі договори з власниками та операторами рухомого складу надають можливість отримувати оптимальні тарифи, що значно зменшує витрати клієнтів.

Компанія забезпечує також міжнародні перевезення транзитних вантажів залізничними шляхами України.

ІЦ УАК