Експерти зернового бізнесу та логістики визначили тенденції розвитку ринку

grain-martime-daysКерівництво «Першої Логістичної Компанії» взяло участь у найбільшій міжнародній конференції «Grain & Maritime Days 2017» в Одесі, організованій для представників морського і зернового бізнесу. Шістнадцятий за рахунком захід проходив в Одесі 23-27 травня і об’єднав понад 500 топ-менеджерів компаній з 30 країн світу.

В рамках конференції, організованої ІА «АПК-Інформ», виступало 35 ключових спікерів: представників провідних аналітичних, інвестиційних і торгових компаній, що працюють на міжнародному ринку. Це Жолт Вінце (RJ O’Brien, США), Олександр Юневич (S & P Global Platts, Великобританія), Hesham Soliman (Mediterranean Star for Trading Company, Єгипет), Микола Горбачов (Українська зернова асоціація), Олег Нів’євський (Група Світового банку) та інші експерти. Ставка була зроблена на жваве обговорення актуальних проблем ринку. Дата заходу була обрана не випадково: в даний період аналітичні компанії можуть більш точно озвучити прогнози нового врожаю і тим самим визначити ринкові тенденції.

grain-martime-days02Учасники обговорили макроекономічну ситуацію і пов’язані з нею тенденції аграрного ринку, конкурентні прогнози на ринку сировини, особливості світового фрахту 2017/18 років, питання логістики і експорту сільськогосподарських вантажів в Україні. У цій тематиці увагу було приділено ефективності ланцюжків доставки і «вузьких місць» експортної логістики агропродукції.

В рамках заходу також пройшла панельна дискусія, присвячена сучасним особливостям логістики. На ній учасники обговорили глобальні та локальні ризики, фактори репутації брокерів, трейдерів і перевізників, питання ризик-менеджменту і підвищення кваліфікації молодих фахівців. Логістичним питанням було присвячено дві сесії другого дня конференції.

grain-martime-days03

«Grain & Maritime Days 2017 – безсумнівно, актуальний захід для представників морського і зернового бізнесу, а також для логістів. Ми отримали можливість обмінятися знаннями, дізнатися нові аналітичні дані, поспілкуватися з партнерами і учасниками ринку в зручному форматі, визначити ключові дії для подальшого розвитку галузі. Отримані дані допоможуть нашій компанії своєчасно реагувати на ринкові тенденції », – зазначила директор «Першої Логістичної Компанії» Віра Климик.