На посаду генерального директора ПЛК призначено Олександра Дубину

На посаду генерального директора «Першої логістичної компанії» призначено Олександра Михайловича Дубину.


Олександр Михайлович має десятирічний досвід топ-менеджменту в потужних логістичних компаніях України. До цього він займав посаду директора компанії «Спецвагон Транс Лізинг», де мав в управлінні 6000 вагонів, а також очолював компанію «Євразія Транс Сервіс», що спеціалізується на перевезеннях наливних вантажів. Такі кадрові зміни пов'язані зі стратегічним рішенням голови наглядової ради та власника «Першої логістичної компанії» Максима Шкіля розширювати напрямки діяльності компанії та розвивати логістику водним транспортом.


Залізничні вантажні перевезення, як і раніше, залишаються в пріоритеті діяльності ПЛК, у якій протягом 2018-2019 року була проведена інвестиційна програма у власний рухомий склад, що загалом склала 35 млн дол. США. У результаті цього, власний парк компанії досяг кількості у 500 вагонів, а загальний рухомий склад, що знаходиться в оперуванні ПЛК, перевищує 1000 одиниць.


«ПЛК досягла лідируючих позицій на ринку по перевезенню зернових і наростила, як фінансовий так і репутаційний, потенціал розвивати нові напрямки діяльності. Враховуючи, що ми маємо спільні стратегічні погляди із власником компанії стосовно її подальшого розвитку та розширення об'ємів перевезень, я впевнений у ефективності нашої співпраці», - прокоментував нову посаду Олександр Дубина.