Перша логістична компанія День захисту дітей традиційно зустріла благодійністю

«Колектив нашої компанії, з моменту заснування, плекає традицію допомоги дітям, які опинилися у важких життєвих обставинах і перебувають у реабілітаційних центрах та дитячих будинках. Ми завжди, не тільки до свят, допомагаємо соціальним закладам, контактуємо з адміністраціями й долучаємося до вирішення нагальних проблем, намагаємося забезпечити дітей необхідним» - прокоментував соціальну акцію директор ТОВ «Перша логістична компанія» Олександр Пирогов.

Серед закладів-друзів Першої логістичної компанії – Миколаївський обласний Будинок дитини. Тут виховують дітей від народження до семи років. Меддопомога надається дітям за фахами: педіатрія, дитяча неврологія, дитяча педіатрія, кардіологія, медична психологія, фізіотерапія. Головний лікар закладу Литвинова Ольга Іванівна подякувала представникам ПЛК, які подарували дітям педіатричні тонометри, м’яч для лікувальної фізкультури та засоби гігієни.

У Черкаському обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей наразі перебуває 57  вихованців: від 3 до 18 років. Бондар Мирослава Ільківна, директор центру, пояснила: «Реабілітація дітей в умовах центру – це поновлення здатності до нормального життя, що забезпечується  застосуванням спеціальних форм організації життєдіяльності. Діти тут перебувають до дев’яти місяців, допоки вирішуються питання їх подальшого проживання у родині чи закладах соціальної опіки». Діти центру отримали у подарунок від колективу Першої логістичної – омріяний спортивний інвентар, розвиваючі та настільні ігри.

Вінницька філія ТОВ «Перша логістична компанія» цього року вперше завітала з допомогою до Обласного дитячого центру психічного здоров’я з консультативним прийомом, з ліжками денного перебування та цілодобового стаціонару, відділення №16, Вінницької обласної клінічної психоневрологічної лікарні ім. акад. О.Ющенка.

Аліна Хранітель, лікар відділення, розповіла представникам ПЛК: «стаціонар вкрай потребує поліпшення матеріальної бази, гостро відчувається нестача меблів». Благодійники взялися частково вирішити нагальну проблему й передали закладу м’які меблі у кімнату реабілітаціїї і дозвілля.

 

Контакти закладів:

Миколаївський обласний будинок дитини – м. Миколаїв, вул. Бутоми, буд. 7Б. Тел:(0512) 342185

КЗ «Черкаський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей» - м.Черкаси, вул. Чайковського, 40. Тел.: 0(472) 64-22-00

Обласний дитячий центр психічного здоров’я з консультативним прийомом, з ліжками денного перебування та цілодобового стаціонару, відділення №16 – м.Вінниця, вул.Пирогова, 109, к.т.: 067 879 08 79