Про компанію

ПЕРША ЛОГІСТИЧНА КОМПАНІЯ надає повний комплекс послуг у сфері залізничних перевезень. Великий парк власного та орендованого рухомого складу, високопрофесійна команда та значний досвід забезпечує нам лідерство у сегменті вантажних залізничних перевезень в Україні.

ПЕРША ЛОГІСТИЧНА КОМПАНІЯ

Компанія займає лідируючу позицію у сфері перевезень зернових вантажів залізничним транспортом в Україні. Довіра партнерів, надійність та забезпечення потреб клієнта наші пріоритети. Спеціалісти компанії завжди знаходять оптимальні для клієнтів рішення.

01 Понад 10 років успішних залізничних перевезень.

02 Комплекс послуг із перевезення вантажів.

03 Гарантована подача вагонів під завантаження.

04 Власний рухомий склад з понад 1000 залізничних вагонів.

05 Ліцензія на перевезення небезпечних вантажів.

Історія

Заснування компанії. Відбувається створення мережі представництв та пошук партнерів. Відкрито представництва у Київській, Черкаській, Вінницькій, Чернігівській, Сумській, Миколаївській, Полтавській, Дніпропетровській, Кіровоградській, Хмельницькій та Рівненській областях.

Загальний обсяг перевезень становить понад 35 млн тонн.

Компанія працює з провідними міжнародними трейдерами як: ADM, Bunge, CHS, Louis Dreyfus, Glencore, Cargill та багато інших.

ПЛК глибоко спеціалізується на перевезенні зернових та олійних: ячменю, рапсу, пшениці, сої, кукурудзи та інших культур з усіх регіонів України. Перевезення здійснюються власними вагонами парку ПЛК та вагонами Центру Транспортної Логістики ПАТ«Укрзалізниця».

Компанія має мережу представництв у всіх областях України та несе повну відповідальність за всі логістичні операції, що здійснюють спеціалісти ПЛК.

Наша місія

Бути надійним партнером, забезпечуючи потребу клієнта, надаючи якісні послуги за оптимальними цінами.

Наші цінності

 • Професійність
 • Довіра
 • Інновації
 • Надійність
 • Якість
 • Ефективність
 • Чесність
 • Соціальна відповідальність

Максим Шкiль

Власник ТОВ "ПЕРША ЛОГІСТИЧНА КОМПАНІЯ"

ПЕРША ЛОГІСТИЧНА КОМПАНІЯ входить до складу

Команда

У складі команди ПЕРШОЇ ЛОГІСТИЧОЇ КОМПАНІЇ справжні професіонали своєї справи, які завжди до послуг наших клієнтів. Їхня щоденна робота заснована на чіткому виконанні домовленостей і пошуку оптимальних рішень для кожного замовника.

Максим
Шкіль

Олександр
Пирогов

Потужність

ПЕРША ЛОГІСТИЧНА КОМПАНІЯ входить до ТОП-3 перевізників зернових культур залізничним транспортом в Україні. Крім цього, ми транспортуємо інші види вантажів залізничним транспортом на внутрішньому ринку України, а також у режимах експорту, імпорту, транзиту через сухопутні прикордонні переходи та морські порти.

Ми маємо своїх представників у всіх областях України, тому можемо якісно забезпечити вивезення вантажу з усіх регіонів країни. Наразі в розпорядженні компанії парк власних вантажних вагонів для різних типів вантажів.

ПЕРША ЛОГІСТИЧНА КОМПАНІЯ має угоди з ВОХР (воєнізована охорона ПАТ «Укрзалізниця»), а також із приватними охоронними підприємствами, що дає можливість забезпечити цілісність вантажу протягом усього шляху транспортування.

Партнери

Зв'яжіться з нами

Ми завжди раді новим контактам та готові до плідної співпраці. Залиште свої контакти, ми зв'яжемось з Вами найближчим часом.

Залізничні перевезення продовжують залишатися поза конкуренцією при необхідності переміщення великих обсягів вантажів на далекі відстані. ПЕРША ЛОГІСТИЧНА КОМПАНІЯ, засновником якої є Максим Вікторович Шкіль, вирішуючи проблеми на високому професійному рівні, надає широкий перелік послуг.

Наші можливості

Для транспортування всіх типів вантажів ПЛК у своєму розпорядженні має достатню кількість власних та орендованих вагонів різних модифікацій. Вибір різновиду і розрахунок кількості здійснюється відповідно до потреб замовника. Перевезення зернових і олійних культур — напрямок, що знаходиться під нашим пильним оком.

Вантажоперевезення здійснюються як всередині країни, так і застосовуються для транспортування експортних / імпортних товарів на території європейських, прибалтійських, азіатських країн і держав. У перелік послуг, що надаються, входить:

 • завантаження розвантаження;
 • переміщення від пункту відправлення до точки отримання;
 • митне очищення;
 • перевалка;
 • опечатування і забезпечення безпеки;
 • експедирування.

Оформляється пакет первинної супровідної документації відповідно до законодавства України. У тому числі для проходження митниці.

Завжди в динамічному розвитку

Обраний слоган «Перша серед кращих» абсолютно точно відображає наявні успіхи та є мотивацією для досягнення нових цілей. Згуртований колектив, що нараховує понад 100 кваліфікованих співробітників, працює на єдиний результат: надати замовнику максимально вигідні умови.

На постійній основі з нами співпрацює близько 200 партнерів. Для зручності й підвищення ефективності зворотного зв'язку в кожній області відкриті представництва.

З намірами про співпрацю можна звернутися безпосередньо в регіональні офіси або направити запит, заповнивши заявку на сайті. ПЕРША ЛОГІСТИЧНА КОМПАНІЯ Максима Вікторовича Шкіля готова до розгляду питань будь-якої складності та надання дієвої допомоги.