Партнерство

Для нас довіра клієнтів - найцінніший актив. Він формує фундамент довгострокових партнерських відносин. Колектив компанії завжди пропонує клієнтам найоптимальніші рішення, а вантажі доставляются вчасно та за оптимальними ставками

Перша Логістична Компанія

З’явилась на ринку залізничних перевезень у 2011 році. Значні інвестиції у формування власного рухомого складу, згуртована команда професіоналів в сфері залізничних перевезень, відповідальне ставлення до взятих на себе зобов’язань - все це дозволило побудувати бездоганну ділову репутацію. Ми - сумлінний платник податків, надійний партнер, і це підтверджує велика кількість довгострокових контрактів із провідними вітчизняними та міжнародними компаніями.

Що отримують наші клієнти?

01 Вчасну подачу рухомого складу

02 Професійний підхід до вирішення логістичних задач клієнта

03 Гарантію цілісності та збереження вантажу

04 Оптимальні ставки на послуги

05 Суттєву економію часу

Принципи роботи

Висококваліфіковані працівники ПЛК мають великий досвід роботи. Саме він дозволяє оперативно вирішувати всі задачі, які постають у процесі залізничних вантажних перевезень. Наші фахівці враховують побажання клієнтів до бюджету та маршруту, пропонують оптимальні рішення, використовуючи всі потужності компанії.

Вони обрали ПЛК

Зв'яжіться з нами

Ми завжди раді новим контактам та готові до плідної співпраці. Залиште свої контакти, ми зв'яжемось з Вами найближчим часом.

Перша серед кращих

ПЕРША ЛОГІСТИЧНА КОМПАНІЯ (ПЛК) здійснює залізничні перевезення всіх видів вантажів з наданням повного комплексу послуг:

 • навантажувально-розвантажувальні роботи;
 • транспортування;
 • експедирування;
 • перевалка;
 • воєнізована охорона;
 • митний супровід.

Транспортування ведеться по території України й за її межами — в країнах Європи, Балтії, Азії. Особливе місце займає перевезення зернових культур.

Наші активи

ПЛК має в розпорядженні вагони власного парку, а також орендовані у Центру Транспортної логістики ПАТ «Укрзалізниця».

Нам довіряють великі трейдери. Число бізнес-партнерів наближається до двохсот. Серед них: AST, GLENCORE, CHS, CARGILL, BUNGE, Епіцентр-К, TAS AGRO, FOZZY GROUP. До теперішнього моменту річний вантажообіг досягає 35 млн тонн.

У кожній області України є регіональні представництва. Співробітники контролюють поточні процеси та несуть за їх дотримання повну відповідальність.

Переваги співпраці з нами

Місія нашої компанії полягає в наданні послуг першокласної якості за збалансованим цінами, дотримуючись гранично коротких термінів. Замовник гарантовано отримує необхідну кількість вагонів із забезпеченням збереження вантажу.

ПЕРША ЛОГІСТИЧНА КОМПАНІЯ — це значущі переваги для тих, хто вибрав нас як партнера:

 • великий і різноманітний власний парк вагонів;
 • оптимальні тарифи шляхом укладання прямих договорів і відсутності посередників;
 • робота в режимі нон-стоп;
 • наявність ліцензії на транспортування небезпечних вантажів;
 • гарантія збереження по всьому маршруту переміщення;
 • власний диспетчерський центр, що відстежуває стан доставлення в режимі онлайн.

Для зв'язку з нами заповніть заявку на сайті, вказавши контактний телефон. Менеджер в обов'язковому порядку зв'яжеться з вами для уточнення інформації про вантаж, напрямку доставляння, побажань щодо термінів та інших відомостей.