Експедиторські послуги та транзит

Проведення експертизи, страхування та охорона вантажу, розробка оптимального маршруту, перевезення та інші послуги експедирування та транзиту територією України під ключ.

ПЕРША ЛОГІСТИЧНА КОМПАНІЯ проводить експедирування та транзит територією України. Ми здійснюємо перевезення експортних, імпортних та транзитних вантажів, зокрема під ключ. Повний комплекс послуг включає:

 • оплату тарифної ставки за власним транзитним кодом
 • оформлення фінансових гарантій на підакцизні вантажі
 • розробку оптимального маршруту для вагонів із мінімальною кількістю технічних станцій на шляху прямування
 • дотримання умов та термінів доставки за договором
 • страхування вантажу
 • відстежування вантажу
 • моніторинг затримок та ліквідація їх причин

Які документи готує ПЛК для експедирування або транзиту через Україну?

ПЕРША ЛОГІСТИЧНА КОМПАНІЯ бере на себе оформлення повного пакету документів, включно з митним оформленням за потреби. Зателефонуйте за номером +38 (044) 481 3344, щоб дізнатись повний перелік документів на прикладі вашого вантажу та задач.

Які інші особливості послуг транзиту та експедирування від ПЛК?

До переліку експедиторських послуг належать: здійснення страхування вантажу, оформлення товарно-транспортних документів, заключення договорів з іншими можливими учасниками процесу. Крім того, в комплект послуг входить здійснення складування, сортування, зберігання та перевезення вантажів.

Транзитні перевезення відбуваються в опломбованих транспортних засобах з маршрутом від митниці однієї країни до митниці іншої. Спеціалісти ПЛК здійснюють підготовку маршрутів та забезпечують безпечний транзит

Які переваги співпраці з ПЛК?

Крім конкурентних тарифів на послуги та широкої диспетчерської мережі для отримання актуальної інформації про вантаж, перевагами співпраці з ПЛК є високий професіоналізм наших менеджерів.

Спеціалісти ПЛК підберуть оптимальний вид транспорту для швидкої та вигідної доставки вашого вантажу. За потреби організують застосування додаткового обладнання для залізничних станцій, портів, терміналів та складів.

Зв'яжіться з нами

Ми завжди раді новим контактам та готові до плідної співпраці. Залиште свої контакти, ми зв'яжемось з Вами найближчим часом.

Транспортування вантажів пов'язане з виконанням великого обсягу вантажно-розвантажувальних й інших робіт. Оформляється безліч документів, дозволів. Найбільше запитань викликає переміщення по території декількох країн - транзит. ПЕРША ЛОГІСТИЧНА КОМПАНІЯ пропонує професійне надання експедиторських послуг, позбавляючи замовників від необхідності утримувати додатковий штат співробітників.

Що входить в послугу

Експедиція вантажів - комплекс робіт, в який входить ряд організаційних питань:

 • приймання, навантаження і розвантаження товарно-матеріальних цінностей;
 • оформлення супровідних документів;
 • страхування;
 • проведення експертиз;
 • супровід і передача одержувачу;
 • при необхідності укладення договорів зі сторонніми учасниками.

При виконанні послуги потрібне знання законодавства, нормативів, правил. Будь-яка допущена помилка веде до накладення штрафу, затримок в дорозі, що порушує терміни доставки, зміни властивостей швидкопсувних товарів.

Коли транспортування виходить за межі України (транзитні перевезення), додатково забезпечується безперешкодне проходження митного огляду. При перетині кордонів кількох держав завдання полягає в наданні дозвільних підтверджень, що спрощують процедуру. Оформляються всі необхідні для цього документи.

Професійне вирішення проблем

Багатий досвід, напрацьований ПЕРШОЮ ЛОГІСТИЧНОЮ КОМПАНІЄЮ, засновником якої є бізнесмен та меценат Максим Шкіль, за довгий період діяльності, зводить можливі ризики клієнта до мінімального значення.

Замовнику забезпечується:

 • точне виконання умов договору без порушення термінів експедиції;
 • вигідна пропозиція по оплаті послуг;
 • вибір оптимального варіанта доставки.

Заповнюйте наведену на сайті форму, і найближчим часом отримаєте відповіді на всі запитання. ПЛК працює без збоїв і не підводить замовників.