Організація переадресації вагонів

Повний документальний супровід та швидка переадресація вагонів у разі зміни особи отримувача, місця прибуття та форс-мажорних обставин.

ПЕРША ЛОГІСТИЧНА КОМПАНІЯ оперативно здійснює переадресацію вагонів у зв’язку зі зміною особи отримувача, місця прибуття, форс-мажорних обставин. Професійна команда в короткі терміни здійснить необхідну перепідготовку документів та зміну маршруту. Переадресація здійснюється в разі:

  • зміни особи отримувача
  • зміни місця прибуття
  • зміни маршруту в разі форс-мажорних обставин (аварії на шляху, погодні умови)

Які послуги надає ПЛК у разі переадресації вагонів?

Фахівці ПЕРШОЇ ЛОГІСТИЧНОЇ КОМПАНІЇ за короткі терміни підготують усю необхідну документацію для переадресації. Також, в разі необхідності, підготують новий оптимальний маршрут для швидкої доставки вантажу до отримувача. Подробиці послуги дізнавайтесь за номером: +38 (044) 481 3344

Які переваги співпраці з ПЛК?

Перевагою співпраці з ПЛК є високий професіоналізм наших менеджерів.

Вони швидко підбирають новий маршрут та готують необхідні документи для вигідної доставки вашого вантажу. За потреби організовують застосування додаткового обладнання для залізничних станцій, портів, терміналів та складів.

Чи можна окремо замовити послугу переадресації?

Для отримання інформації щодо можливості переадресації вашого вантажу зв’яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (044) 481 3344 або залиште ваші контактні дані у формі зворотнього зв’язку.

Зв'яжіться з нами

Ми завжди раді новим контактам та готові до плідної співпраці. Залиште свої контакти, ми зв'яжемось з Вами найближчим часом.

Зміна вантажоодержувача або місця призначення призводить до необхідності направити вантаж за новою адресою. Рішення приймається відправником, а виконання послуги «переадресування вантажу» найкраще довірити професіоналам з ПЕРШОЇ ЛОГІСТИЧНОЇ КОМПАНІЇ, яку заснував Максим Шкіль.

Як відбувається процес

Найбільш поширені причини, за якими виконується переадресація:

  • відмова одержувача прийняти доставлені товарно-матеріальні цінності;
  • зміна пункту призначення;
  • неправильне зазначення адреси, допущене в оформлених документах;
  • форс-мажорні обставини, викликані погодними умовами, непередбаченими затримками в дорозі.

Відправлення вантажу за іншою адресою або іншій юридичній / фізичній особі можлива як по шляху проходження, так і після прибуття на кінцеву станцію. Питання про переадресування вирішується на підставі заяви вантажовідправника, переданого з будь-якого засобу зв'язку, але з обов'язковим підтвердженням в письмовій формі.

Допускається часткова і повна переадресація вагонів. Зміні підлягає весь пакет документів. Додаткові витрати, пов'язані з простоєм вагонів, перечіплюванням до інших потягів, переоформленням документів, сплачує ініціатор - відправник або одержувач.

Особливу складність викликають операції на митниці. Без отримання згоди митних служб ніякі дії не робляться.

Наші переваги

ПЕРША ЛОГІСТИЧНА КОМПАНІЯ допоможе:

  • провести переадресування відповідно до чинних правил;
  • в найкоротші терміни;
  • з мінімальними додатковими витратами.

Надішліть заповнену на сайті форму. Менеджери негайно зідзвоняться і займуться вирішенням проблеми будь-якої складності. Не втрачайте час, це лише збільшить фінансові втрати.